TU KAŻDE DZIECKO ROZWIJA SKRZYDŁA

Akademia rodzica

Kampania społeczna

AKADEMIA ŚWIADOMEGO RODZICA

Fundacja Akademii Nauki oraz empik school zapraszają rodziców na bezpłatne warsztaty psychologiczne dotyczące wspierania dzieci w ich rozwoju.

Drodzy Rodzice!
Dziecko, które otrzymuje umiejętne wsparcie od otoczenia, ma szansę pełniej korzystać z szerokiego wachlarza swoich olbrzymich możliwości i lepiej radzi sobie w życiu. Dlatego serdecznie zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w tej ciekawej, psychologicznej przygodzie. Warsztaty prowadzone są z dużą dawką humoru. Inspirują do odnajdywania nowych rozwiązań i wprowadzania drobnych zmian, które mogą czasem przynieść zaskakujące rezultaty.

Tematy i terminy:

13 czerwca 2017 r. godz. 17.00 – 19.00 Pięć sposobów na samodzielną naukę języka obcego Twojego Dziecka - warsztaty dla rodziców dzieci w wieku szkolnym.

19 czerwca 2017 r. godz. 17.00 – 19.00 Dziecko pewne siebie – o zasobach wewnętrznych KAŻDEGO dziecka i o tym, jak je odkrywać wraz z nim - warsztaty dla rodziców dzieci w wieku szkolnym i gimnazjalnym.

20 czerwca 2017 r. godz. 17.00 – 19.00 Sześć Indywidualnych Wzorców Myślenia – klucz do zrozumienia potencjału swojego i dziecka - warsztaty dla rodziców dzieci w każdym wieku.

21 czerwca 2017 r. godz. 17.00 – 19.00 Jak pomóc dziecku przepracować trudne emocje - warsztaty dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Miejsce:
Centrum Kongresowo-Dydaktyczne
Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Przybyszewskiego 37
Sala Konferencyjna B

Zapisz się już dziś:
W razie pytań prosimy dzwonić pod numer 61 66 38 700.
Ilość miejsc jest ograniczona i o zapisie będzie decydowała kolejność zgłoszeń!

Oto zagadnienia, które będą poruszane na każdym ze spotkań:

 

Jeśli jeszcze nie wiesz, czy Akademia Świadomego Rodzica jest dla Ciebie, być może w podjęciu decyzji pomogą Ci wypowiedzi rodziców i nauczycieli, którzy już uczestniczyli w spotkaniach z nami:

„Nie wiedziałam, że psychologia może być tak ciekawa.”

„Jestem bardzo zadowolona z warsztatów. Podobał mi się sposób prowadzenia, zrozumiale i z humorem”.

„Warsztaty spowodowały, że czuję większą pewność siebie. Nikt nie uczył nas, jak być dobrymi rodzicami dla swoich dzieci. Z radością odkryłam, że wiele rzeczy robię intuicyjnie dobrze i będę teraz bardziej świadoma tego, co się dzieje między mną a dzieckiem”.

„Inaczej patrzę na siebie i swoje dziecko”.

„Ta wiedza bardzo wiele rzeczy zmienia w moim rozumieniu siebie i moich dzieci”.

„Akademia Rodzica jest obowiązkowa, dla każdego świadomego rodzica. Polecam wszystkim swoim znajomym. Rewelacja!”.

 

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Akademii Nauki
Akademia Nauki, ul. Ratajczaka 35/9,
61-816 Poznań, tel. 61 66 38 700

WYBIERZ TEMAT WARSZTATÓW

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Akademii Nauki, Niepubliczną Placówkę Oświatową Akademia Nauki oraz Akademię Nauki M. Hoffman A. Nowacka (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).