map_btn
cloud_1 cloud_1 cloud_1
cloud_2

Akademia Nauki

powstała w roku 1998 roku. Od początku istnienia Akademii opracowujemy nowatorskie programy edukacyjne podnoszące sprawność czytania i uczenia się dla dzieci, młodzieży, dorosłych.

 

Misją Akademii

jest propagowanie stylu naturalnego uczenia się, który niesie zadowolenie i poczucie pewności siebie. Chcemy, aby każde dziecko w Polsce mogło uczyć się bez wysiłku. Jesteśmy przekonani, że poprzez docieranie do wewnętrznych zasobów i odkrywanie mocnych stron dzieci, mogą uczyć się one w atmosferze odprężenia i radości. Nasze programy opieramy na najnowszych zdobyczach psychologii uczenia się oraz na głębokim szacunku dla możliwości twórczych każdego człowieka. Naszą misję realizujemy nie tylko poprzez kursy i szkolenia komercyjne, ale również jesteśmy zaangażowani w programy formatu NON PROFIT, takie jak Szkoła 2020, Akademia Nauczyciela, Akademia Rodzica, Cała Polska Czyta Dzieciom, za co zostaliśmy dwukrotnie uhonorowani Statuetką Kampanii ABC XXI.

Tornister

Serdecznie zapraszamy na DNI OTWARTE w Akademii Nauki.

Bliższe informacje w sekretariacie Akademii.

 

Aktualności

1
09.14

Dni Otwarte w Akademii Nauki

Witamy po dłuuugich wakacjach.Czas rozpocząć kolejny rok szkolny! Jak co roku, zapraszamy rodziców i dzieci na DNI OTWARTE w Akademii. Bezpłatne LEKCJE POKAZOWE, ciekawe eksperymenty naukowe, gry, zabawy i nauka. Aby zobaczyć Harmonogramy Dni Otwartych w poszczególnych miastach, przejdź na stronę swojego Ośrodka. W Poznaniu, Harmonogram Dni Otwartych wygląda tak...more_btn

Zobacz więcej aktualnościarrow_right