Dni Otwartych Drzwi

wrzesień 2019


Drodzy Rodzice i Drogie Dzieci.
Rozpoczynamy kolejny rok fascynującej przygody na kursach Akademii Nauki. Podczas Dni Otwartych zaprezentujemy Wam w jaki sposób możemy rozwinąć zdolności matematyczne oraz umiejętność biegłego uczenia się i czytania u dziecka, oraz wzmocnić jego poczucie własnej wartości. Znajdź odpowiednią lekcję i zapisz siebie oraz swoje dziecko. Gwarantujemy, że będzie to ciekawa przygoda poznawcza! Prosimy o telefoniczną rezerwację miejsc. Serdecznie zapraszamy :)


Termin:
07-08 września oraz 14-15 września /sobota, niedziela/
Miejsce:
Akademia Nauki Poznań, ul. Ratajczaka 35/10

Zadzwoń i zarezerwuj miejsce tel. 61 66 38 700 lub 664 135 035


Harmonogram:

LEKCJE POKAZOWE DLA DZIECI PRZEDSZKOLNYCH


Mały Odkrywca - Lekcja pokazowa kursu dla dzieci 3–4-letnich i rodziców
sobota / 10.00–11.00 /
niedziela / 10.00–11.00 /
Przekonasz się, jak duże korzyści przynosi rozpoczęcie zabaw z czytaniem we wczesnym dzieciństwie. Doświadczysz, ile radości niesie to ze sobą oraz jak duży wpływ ma na rozwój intelektualny i emocjonalny Twojego dziecka.

Mały Odkrywca - Lekcja pokazowa kursu dla dzieci 5–6-letnich i rodziców
sobota / 11.30–12.30 /
niedziela / 11.30–12.30 /
Dowiesz się, jak dzięki odpowiednim zabawom dzieci mogą szybko nauczyć się czytania oraz jakie kluczowe znaczenie ma to dla ich poczucia pewności siebie, kiedy już pójdą do szkoły.

Mali Mistrzowie Matematyki- Lekcja pokazowa dla dzieci 6-letnich i rodziców
sobota / 13.00–13.45 /
Zobaczysz, jak fascynujący dla małych dzieci może być nauka matematyki. Dowiesz się, jak bawimy się z dziećmi, by nauczyć je myślenia strategicznego i pobudzamy wyobraźnię przestrzenną, umiejętność wyciągania wniosków, a także wiele innych praktycznych umiejętności posługiwania się na co dzień wiedzą matematyczną. Kurs został opracowany na podstawie metody „Math Circle” profesora Roberta Kaplana z Uniwersytetu Harvarda.


LEKCJE POKAZOWE DLA DZIECI SZKOLNYCH


Mądre Dziecko Dobry Początek- Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas I i II oraz rodziców
sobota/ 11.15–12.30 /
niedziela / 09.30–10.45 /
Zobaczysz, jak podczas zajęć Twoje dziecko uczy się czytania i skutecznie podnosi jego biegłość, doskonale się przy tym bawiąc; a także, jak rozwija swoją zdolność koncentracji. Dowiesz się, jak wspólnie możemy zbudować w dziecku przekonanie „poradzę sobie”.

Mądre Dziecko- Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas III i IV oraz rodziców
sobota / 09.30–10.45 /
niedziela / 11.15–12.30 /
Dowiesz się, co takiego sprawia, że dzieci na naszych zajęciach nie mogą doczekać się treningu czytania. Zobaczysz, jak grając w Gniew Smoka, można uczyć się tabliczki mnożenia, ortografii czy dat historycznych. Zobaczysz, jak przeżywanie emocjonujących przygód w grach fabularnych, może rozwijać wewnętrzne przekonanie „poradzę sobie” i uczyć budowania coraz lepszych relacji z rówieśnikami.

Uczeń z Charakterem- Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas V i VI oraz rodziców
sobota / 13.00–14.00 /
Dowiesz się, jak poprzez odpowiedni trening na naszych zajęciach sprawić, by Twoje dziecko samodzielnie i w krótszym czasie odrabiało lekcje, a także dostawało lepsze oceny w szkole. Pokażemy Ci, co robimy, by dzieci rozwijały poczucie własnej wartości i zaczęły wierzyć w siebie i co za tym idzie, pewniej czuły się na lekcjach oraz w grupie rówieśników.


LEKCJE POKAZOWE PROGRAMÓW „MISTRZOWIE MATEMATYKI” dla dzieci szkolnych

sobota / 13.00–13.45 / Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas 0, I i II
niedziela / 13.00–13.45 / Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas III i IV
sobota / 14.15–15.00 / Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas V i VI
Zobaczysz, jak fascynujący dla małych dzieci może być nauka matematyki. Dowiesz się, jak bawimy się z dziećmi, by nauczyć je myślenia strategicznego i pobudzamy wyobraźnię przestrzenną, umiejętność wyciągania wniosków, a także wiele innych praktycznych umiejętności posługiwania się na co dzień wiedzą matematyczną. Kurs został opracowany na podstawie metody „Math Circle” profesora Roberta Kaplana z Uniwersytetu Harvarda.


LEKCJA POKAZOWA DLA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ Z KLAS VII i VIII

Nastolatek z Klasą
niedziela / 13.00–14.30 / Lekcja pokazowa kursu dla młodzieży z klas VII i VIII
Zobaczysz, jak dzięki treningowi odpowiednich technik na naszych zajęciach gimnazjaliści wyrabiają nawyki samodzielnego, sprawnego uczenia się. Jak dzięki temu może wzrosnąć ich poczucie odpowiedzialności za ten obszar oraz jaki wpływ ma to na wyniki egzaminu gimnazjalnego. Dowiesz się również, jak poprzez specjalnie skonstruowane ćwiczenia, młody człowiek może rozwinąć poczucie własnej wartości oraz uczyć się radzić sobie z własnymi emocjami.


LEKCJA POKAZOWA KURSU DLA MŁODZIEŻY LICEALNEJ, STUDENTÓW ORAZ OSÓB AKTYWNYCH ZAWODOWO

Kwantowy Umysł
czwartek 12.09 / 17.00–18.30 /
Doświadczysz, jak poprzez uczestnictwo w naszych zajęciach można opanować spójny system uczenia się, który znacząco przyspieszy Twoje tempo i komfort przyswajania informacji. Podczas prezentacji doświadczysz, jak duży postęp możesz osiągnąć w biegłości czytania, a także poznasz jedną z wielu technik pamięciowych.Zarezerwuj sobie miejsce na Dniach Otwartych Akademii Nauki. Wypełnij formularz kontaktowy. Zadzwonimy do Ciebie i uzgodnimy szczegóły. Wyślemy Ci również przypomnienie 14 dni oraz 1 dzień przed wydarzeniem.
Wybierz termin szkolenia


Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zostaw nam swój adres e-mail: