ZAPISY NA ZAJĘCIA WAKACYJNE 2020


Kochani rodzice

Zapraszamy na wakacyjny, dwutygodniowy kurs programowania dla dzieci w wieku 10-13 lat, które chcą umieć wykorzystać komputer nie tylko do grania!


COMPUTER WIZARD

  „Computer Wizard” to kurs, podczas którego, dzieci będą uczyć się prawdziwego programowania. Na każdym spotkaniu, młodzi programiści staną przed wyzwaniem i żeby mu sprostać, poznają wiedzę informatyczną oraz będą mogły wykazać się kreatywnością i logicznym myśleniem. Dzieci poznają znaczniki HTML, nauczą się myślenia projektowego, będą tworzyć algorytmy i schematy uporządkowanych działań. HTML stanowi podstawowy budulec, na którym oparta jest praktycznie każda witryna internetowa, którą kiedykolwiek oglądałeś na swoim komputerze, tablecie, czy telefonie. Jego najnowsza wersja to HTML5 i właśnie tutaj Twoje dziecko pozna ją i zrozumie.
  Na każdych zajęciach, dziecko stworzy od kilku do kilkunastu samodzielnych projektów.
  Po kursie, każde dziecko będzie potrafiło zbudować prostą stronę www w języku HTML.


Dla kogo jest ten kurs?

Jeżeli Twoja pociecha odpowie twierdząco na 3 poniższe pytania to ten kurs jest właśnie Dla Twojego Dziecka:
 • wiesz co to jest komputer, tablet lub telefon i potrafisz je włączyć?
 • znasz wynik tego równania: 1+ 20 + 92 + 5000 ?
 • ciekawi Cię gdzie jest Internet oraz jak się go tworzy i zmienia?

Dlaczego warto?

Bo podczas kursu Twoje dziecko:
 • odkryje, że komputer nie służy tylko do grania i rozrywki, ale jest też narzędziem, które można twórczo i kreatywnie wykorzystać (i że warto to robić),
 • rozwinie umiejętności, które posiada bardzo niewielka grupa dzieci,
 • nauczy się logicznie myśleć, planować i przewidywać efekty swoich działań.

 • Programista to przyszłościowy zawód, a świat komputerów to środowisko, w którym warto, żeby dziecko potrafiło się poruszać nie tylko w celach rozrywkowych.

  Rodzice dzieci, które ukończyły program Computer Wizard zaobserwowali, że ich pociechy dużo mniej grały a więcej projektowały i programowały.

  Każde dziecko biorące udział w kursie wakacyjnym, będzie mogło kontynuować swoją przygodę z programowaniem i rozwijać swoje umiejętności przez kolejny rok szkolny, na kursie stacjonarnym oraz online: Computer Wizard Advance, gdzie nauczy się projektować dynamiczne strony z wykorzystaniem CSS + JavaScript oraz tworzyć proste gry.


  Terminarz kursów:

  Kurs stacjonarny:
  Zaczynamy 06.07.2020 r. i kończymy 17.07.2020 r. (w sobotę i w niedzielę nie ma zajęć)
  Turnus 1 odbywa się w godzinach od 09.00 do 11.30.
  Turnus 2 odbywa się w godzinach od 12.00 do 14.30.
  Cena: 995 zł

  W trakcie zajęć dziecko będzie miało do dyspozycji dystrybutor z wodą oraz m.im. świeże owoce, orzeszki, owocowe chipsy.  Wypełnij formularz, zadzwonimy do Ciebie i omówimy szczegóły.