OSTATNIE MIEJSCA NA KURSY W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Drodzy Rodzice

Jeszcze niedawno zapraszaliśmy na dni otwarte i zachęcaliśmy do zapisania swojego na dziecka na kursy Akademii Nauki, a teraz ogłaszamy, że zostały ostatnie miejsca w grupach.

Bardzo nas to cieszy, że zainteresowanie naszymi kursami rośnie każdego roku

Jeżeli chcesz zapisać swoje dziecko na kursy rozwijające biegłość czytania, uczenia się oraz poczucie własnej wartości, to wypełnij formularz na dole strony.

Na jakie kursy są jeszcze miejsca?

Mali Mistrzowie Matematyki (6 lat)
Kurs dla dzieci w wieku 6 lat. Na tym kursie każde dziecko rozwija swój matematyczny talent. Program kursu oparty jest na najlepszych metodach nauczania matematyki Roberta Kaplana, Marii Montessori oraz Matematyki Wedyjskiej.

Mądre Dziecko (7-10 lat)
Cykl kursów dla dzieci z klas 1, 2, 3 oraz 4. Celem jest nauka i rozwój sprawności czytania Metodą Zaangażowania Emocjonalnego, opanowanie podstaw umiejętności uczenia się oraz rozwijanie wiary we własne możliwości.

Uczeń z Charakterem (11-12 lat)
Cykl kursów dla dzieci z klasy 5 oraz 6. Tutaj dzieci uczą się biegle czytać, sprawnie i samodzielnie odrabiać lekcje i uczyć się dzięki poznanym na kursie technikom i metodom pamięciowym. Rozwijają umiejętności społeczne i poczucie własnej wartości.

Nastolatek z Klasą (13-15 lat)
Cykl kursów dla młodzieży z klasy 7 oraz 8. Młodzież rozwija tutaj sprawność i biegłość czytania, koncentrację oraz pamięć. Poznane na kursie techniki pozwalają skrócić czas uczenia się i odrabiania lekcji. Dla młodzieży w tym wieku ważna jest również umiejętność radzenia sobie z emocjami okresu dojrzewania, dlatego na zajęciach dzieci poznają dużo technik samoregulacji i rezyliencji.

Mistrzowie Matematyki (7-12 lat)
Cykl kursów dla dzieci z klas 1, 2, 3, 4, 5 oraz 6. Oprócz programu szkolnego dzieci opanowują dużo bardziej zaawansowane zagadnienia matematyczne, świetnie się przy tym bawiąc. Uczymy je samodzielnie myśleć, analizować oraz rozwiązywać problemy - to esencja matematyki. Programy kursów oparte są na najlepszych metodach nauczania matematyki Roberta Kaplana, Marii Montessori oraz Matematyki Wedyjskiej.

Po naszych kursach dziecko:

  • sprawnie czyta i potrafi się uczyć,
  • ma świadomość swoich mocnych stron,
  • wie jak sobie radzić ze szkolnym stresem,
  • łatwo zapamiętuje, stosując techniki pamięciowe i mapy myśli,
  • odnajduje motywację i entuzjazm by rozwijać swoje zainteresowania i pasje,
  • uczy się współpracy w grupie i buduje postawę „poradzę sobie”,
  • lepiej się koncentruje,
  • jeżeli ukończy program Mistrzowie Matematyki, rozwinie inteligencję matematyczną na bardzo wysokim poziomie.

Rodzicu, warto zapisać swoje dziecko już teraz. Niech rozwinie swoje skrzydła razem Akademią Nauki.
Zapraszamy.

Wypełnij formularz, zadzwonimy do Ciebie i omówimy szczegóły.