Poziom 0. (Wiek 5-6 lat)

Małe dzieci mają dużą łatwość uczenia się i nie oceniają tego, czego się uczą, dlatego na kursie szybko zaczynają kojarzyć matematykę z zabawą i przyjemnością.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Poziom 1. (Klasa 1)

Kurs rozwoju talentów matematycznych małych dzieci opiera się na najlepszych metodykach nauki matematyki znanych i cenionych naukowców.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJPoziom 2. (Klasa 2)

Ambitne zadania rozwiązujemy praktycznie oraz poprzez dobrą zabawę. Pokazujemy, że matematyka jest ciekawa i zabawna.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Poziom 3. (Klasa 3)

Matematyka, to umiejętność rozwiązywania problemów. Jej wartość jest tak ogromna, że nazywana jest „królową nauk”.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


Poziom 4. (Klasa 4)

Dzieci uczestniczące w zajęciach Mistrzów Matematyki rozwijają pasję myślenie logiczne i matematyczne, oraz odkrywają, że matematyką można się bawić. Wyzwala to dużo radości i podnosi wiarę w siebie.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Poziom 5. (Klasa 5-6)

Matematyka, to umiejętność rozwiązywania problemów. Jej wartość jest tak ogromna, że nazywana jest „królową nauk”.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


Poziom 6. (Klasa 6-7)

Dzieci uczestniczące w zajęciach Mistrzów Matematyki rozwijają pasję myślenie logiczne i matematyczne, oraz odkrywają, że matematyką można się bawić. Wyzwala to dużo radości i podnosi wiarę w siebie.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty

Program Mistrzowie Matematyki 8 dedykowany jest dla osób, które chcą przygotować się do zdania na najwyższym poziomie Egzaminu Ósmoklasisty.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


W drodze do matematycznego mistrzostwa

Programy korepetytorskie przeznaczony dla dzieci z klas 4-6, które mają problemy z matematyką i chciałyby podnieść swoje matematyczne umiejętności oraz poprawić oceny w szkole.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 

Zajęcia z matematyki dla dzieci w Poznaniu – odczarowujemy skomplikowane działania!

Wiele osób drży na myśl o nauce matematyki. Kojarzy się ona z niezrozumiałymi wzorami, zawikłanymi działaniami i niewiadomymi, które trudno wytłumaczyć. W naszej akademii obalamy ten mit! Z radością pokażemy Ci, że liczenie na każdym poziomie może być zabawą i nawet najmłodsi mogą je polubić. Stosujemy sprawdzone metody i indywidualne podejście do ucznia, dbamy o przyjemną atmosferę i stawiamy przede wszystkim na zrozumienie, a nie wkuwanie wzorów czy regułek. Z nami opanujesz matematykę na każdym poziomie.

Matematyka dla dzieci – pokonuj kolejne poziomy krok po kroku

W naszej szkole znajdziesz zajęcia z matematyki dla dzieci w każdym wieku. Pierwszy poziom - Mali Mistrzowie matematyki – jest dedykowany uczniom nauczania wszesnoszkolnego. Wystarczy, że maluch umie pisać i rozpoznaje liczby w zakresie 10. Na tej podstawie wprowadzimy go w świat coraz bardziej zaawansowanych działań, które będzie odkrywać z radością i zaciekawieniem. Wczesna nauka tej dziedziny rozwija w dziecku umiejętność:
• samodzielnego myślenia,
• logicznego rozwiązywania problemów,
• kojarzenia i wyciągania wniosków,
• odkrywania zależności.
Pozytywnie wpływa też na wyobraźnię i intuicję matematyczną, która przyda się na dalszych etapach edukacji.
Zajęcia prowadzimy dla uczniów z różnych grup wiekowych – proponujemy sześciopoziomowy kurs oraz korepetycje z matematyki, jeśli dziecko potrzebuje wytłumaczenia konkretnej tematyki, nadrobienia zaległości lub wsparcia przed egzaminami.

Zajęcia z matematyki dla dzieci – dlaczego warto nam zaufać?

Nasi instruktorzy to osoby z pasją. Dla nich ćwiczenia matematyczne to nie tylko suche obliczenia do wykonania. Zarażamy radością z odkrywania zależności i dochodzenia do rozwiązań przeróżnymi metodami. Wyróżnia nas indywidualne podejście do uczniów – doskonale wiemy, że w każdym tkwi potencjał, który trzeba odkryć, aby odnaleźć najlepszą drogę do nauczania. Gwarantując przyjazną atmosferę, zachęcamy dzieci do aktywnego uczestniczenia w zajęciach. Nasi kursanci nie boją się popełniać błędów i zadawać pytań – z pełną akceptacją rozwiewamy wszelkie wątpliwości i tłumaczymy niezrozumiałe kwestie. W swojej pracy wykorzystujemy sprawdzone techniki przekazywania wiedzy i metody stosowane przez światowe sławy dydaktyki.

Matematyka dla przedszkolaków i starszych dzieci

Należy podkreślić, że zadania z matematyki, z którymi kursanci spotykają się w naszej szkole, a także w edukacji, mają późniejsze odzwierciedlenie w życiu codziennym. Nie jest prawdą, że humaniści nie potrzebują algebry – tę naukę wykorzystuje się w praktyce każdego dnia, dlatego warto zadbać o wdrożenie w nią dzieci już w najmłodszym wieku. To wtedy maluchy chłoną nowe informacje jak gąbka, z łatwością przyswajają wiadomości i zapamiętują przekazywaną im wiedzę. Zajęcia z matematyki to zatem świetny wstęp do dalszego nauczania.

Egzamin ośmioklasisty – matematyka na wysokim poziomie

Najwyższy poziom nauki matematyki, jaki oferujemy, jest dedykowany uczniom ostatnich klas szkoły podstawowej. Chcesz przygotować się do egzaminu ośmioklasisty? Zależy Ci, aby z łatwością poruszać się po kolejnych zadaniach, swobodnie wykorzystując wzory i wykonując obliczenia bez zbędnego stresu? Na naszym kursie pokażemy Ci, jak to zrobić! Z nami poznasz skuteczne sposoby rozwiązywania problemów logicznych, z którymi spotykają się licealiści, a nawet studenci uczelni wyższych! To wszystko w miłej atmosferze i w pełnym zrozumieniu zasad matematycznych. Pamiętaj – u nas nie wkuwasz na pamięć, a odkrywasz potencjał matematyki i zanurzasz się w jej fascynujący świat.

Zapraszamy na nasze zajęcia z matematyki dla dzieci i młodzieży. Prowadzimy je w naszej placówce w Poznaniu. Terminy lekcji oraz liczbę osób w grupach dostosowujemy do indywidualnych możliwości i potrzeb z uczestników, aby każdy czuł się u nas dobrze i efektywnie zgłębiał matematyczne tajniki. Poznaj proponowany program kolejnych poziomów i zapisz się na jeden z naszych kursów już dziś.